Astacustom

Zubní ordinace v Rakovníku

Ordinační hodiny: Po8:00 - 15:00 Út8:00 - 17:00 St8:00 - 15:00 Čt8:00 - 15:00 8:00 - 12:00

Důležité upozornění:

Telefonicky nás kontaktujte pro změnu termínu (resp. jeho případnou úpravu pokud se bude jednat o neodkladné ošetření) v případě, že:

U Vás probíhá nákaza koronavirem nebo pociťujete příznaky onemocnění jako kašel, únava, dušnost, bolesti svalů, kloubů, bolesti v krku, oslabení chuti a čichu. Nebo pokud máte nařízenou domácí karanténu, případně žijete v domácnosti s někým, kdo je v režimu domácí karantény. Děkujeme.

Oznámení:

Z důvodu zcela naplněné kapacity naší ordinace nové pacienty nepřijímáme. O případné změně situace stran objednávání nových pacientů Vás budeme informovat prostřednictvím těchto webových stránek.

Děkujeme za pochopení.

Ordinace

Zubní ordinace

Na našem pracovišti poskytujeme kvalitní zubní péči pro celou rodinu. Využíváme moderní postupy ve stomatologii včetně špičkového přístrojového vybavení a materiálů. Našim cílem je Váš chrup nejen ošetřit, ale i dlouhodobě udržet v perfektním stavu.

Proč si vybrat právě nás?

Klademe důraz na individuální přístup a bezbolestnost. Poskytujeme služby preventivní, estetické, záchovné stomatologie a stomatochirurgie, endodontické a protetické ošetření chrupu.

Tým

V naší zubní ordinaci pracuje mladý tým, který se pravidelně vzdělává a sleduje vývoj v zubním lékařství. Klademe důraz na to, aby poskytovaná stomatologická péče byla kvalitní a odpovídala spolehlivým a moderním postupům. Pro dosažení precizních výsledků používáme moderní technologie.

MDDr. Jakub Filip
lékař

MDDr. Jana Nováková
lékařka

(t.č. na mateřské dovolené)

Poskytované služby

V ordinaci poskytujeme širokou škálu stomatologických zákroků a služeb.

Preventivní stomatologie

Prevence je zakladním pilířem naší péče - pravidelnými prohlídkami v kombinaci s dentální hygienou lze účinně předcházet problémům v dutině ústní. Nedílnou součástí preventivních prohlídek je pravidelné zhotovení rentgenových snímků, abychom případný kaz či jiný problém odhalili včas.


Dentální hygiena

Pravidelné profesionální čištění zubů společně s domácí péčí spolehlivě snižuje výskyt zubního kazu a zabraňuje onemocnění parodontu. Z tohoto důvodu Vám zuby nejprve očistíme od zubního kamene a pigmentací a následně Vám rádi poradíme vhodnou techniku čištění zubů. Zároveň Vám pomůžeme zvolit správné pomůcky dentální hygieny tak, abyste si zachovali zuby čisté a zdravé.

Záchovná stomatologie

Pokud je zub poškozen kazem či úrazem, je nutné zničené tkáně zubu dokonale odstranit a následně je nahradit výplňovými materiály, kterými jsou například tzv. “bílé” fotokompozitní výplně.

Endodoncie

V případě, že defekt zubu zasahuje až do dřeňové dutiny, nestačí zub ošetřit výplní, ale je pro zachování zubu nutné ošetřit kořenové kanálky. Pro dlouhodobou životnost ošetření kořenových kanálků je podmínkou jejich precizní opracování a perfektní zaplnění.

Protetická stomatologie

Při rozsáhlejším poškození zubu, nebo jeho ztrátě, Vám můžeme nabídnout náhradu ve formě korunek, můstků či snímatelných náhrad. Naší snahou je zvolit co nejkvalitnější řešení, které bude odpovídat Vašim představám.

Stomatochirurgie

Nabízíme široké spektrum stomatochirurgických výkonů, jako například extrakce poškozených či neprořezaných zubů, resekce kořenových hrotů, odstranění cyst atp. Stejně jako u všech ostatních typů ošetření je pro nás prioritou bezbolestnost.

Ceník

Kompletní ceník je dostupný po vyžádání v ordinaci.

Fotokompozitní výplň
od 1250 Kč
Výplň z kapslovaného amalgámu
od 850 Kč
Endodontické ošetření
od 2850 Kč
Reendodontické ošetření
od 4850 Kč
Korunka metalokeramická
6550 Kč
Korunka celokeramická
od 7100 Kč
Dentální hygiena
od 1250 Kč

Stanovení ceny u každého zákroku je individuální, zavisí především na konkrétním problému či požadavku pacienta. Přesná cena ošetření je vždy stanovena lékařem na základě odborné konzultace a vyšetření.

Kontakt

ASTACUSTOM s.r.o.
Sportovní 99
Rakovník II
269 01

IČO: 05137373

Spisová značka OR:
C 258538 vedená u Městského soudu v Praze

info@astacustom.cz
+420 314 002 150

Kde nás najdete