Astacustom

Zubní ordinace v Rakovníku

Ordinační hodiny: Po8:00 - 15:00 Út8:00 - 17:00 St8:00 - 15:00 Čt8:00 - 15:00 8:00 - 12:00

Hledáme zaměstance

na pozici asistent/ka zubního lékaře.

Práce je určena pro absolventy/tky oborů SZŠ (všeobecná sestra / dětská sestra / praktická sestra (dříve zdravotnický asistent) / zdravotnický záchranář / porodní asistentka).

Praxe v oboru není nutná.

Pro více informací nás kontaktujte na info@astacustom.cz nebo na tel. čísle 314 002 150

 

Oznámení:

Z důvodu zcela naplněné kapacity naší ordinace nové pacienty nepřijímáme. O případné změně situace stran objednávání nových pacientů Vás budeme informovat prostřednictvím těchto webových stránek. Děkujeme za pochopení.

Služby dentální hygieny poskytujeme bez omezení i neregistrovaným pacientům - pro objednání nás neváhejte kontaktovat.

Ordinace

Zubní ordinace

Na našem pracovišti poskytujeme kvalitní zubní péči pro celou rodinu. Využíváme moderní postupy ve stomatologii včetně špičkového přístrojového vybavení a materiálů. Našim cílem je Váš chrup nejen ošetřit, ale i dlouhodobě udržet v perfektním stavu.

Proč si vybrat právě nás?

Klademe důraz na individuální přístup a bezbolestnost. Poskytujeme služby preventivní, estetické, záchovné stomatologie a stomatochirurgie, endodontické a protetické ošetření chrupu.

Tým

V naší zubní ordinaci pracuje mladý tým, který se pravidelně vzdělává a sleduje vývoj v zubním lékařství. Klademe důraz na to, aby poskytovaná stomatologická péče byla kvalitní a odpovídala spolehlivým a moderním postupům. Pro dosažení precizních výsledků používáme moderní technologie.

MDDr. Jakub Filip

zubní lékař

(Po - Čt)

Hana Cibulková, DiS.

dentální hygienistka

(Po, Út, Čt)

MDDr. Jana Nováková

zubní lékařka

(Pá)

Andrea Kavková

praktická sestra

(Po - Pá)

Poskytované služby

V ordinaci poskytujeme širokou škálu stomatologických zákroků a služeb.

Dentální hygiena

Pravidelné profesionální čištění zubů společně s domácí péčí spolehlivě snižuje výskyt zubního kazu a zabraňuje onemocnění parodontu. Z tohoto důvodu Vám zuby nejprve očistíme od zubního kamene a pigmentací a následně Vám rádi poradíme vhodnou techniku čištění zubů. Zároveň Vám pomůžeme zvolit správné pomůcky dentální hygieny tak, abyste si zachovali zuby čisté a zdravé.


Preventivní stomatologie

Prevence je zakladním pilířem naší péče - pravidelnými prohlídkami v kombinaci s dentální hygienou lze účinně předcházet problémům v dutině ústní. Nedílnou součástí preventivních prohlídek je pravidelné zhotovení rentgenových snímků, abychom případný kaz či jiný problém odhalili včas.

Záchovná stomatologie

Pokud je zub poškozen kazem či úrazem, je nutné zničené tkáně zubu dokonale odstranit a následně je nahradit výplňovými materiály, kterými jsou například tzv. “bílé” fotokompozitní výplně.

Endodoncie

V případě, že defekt zubu zasahuje až do dřeňové dutiny, nestačí zub ošetřit výplní, ale je pro zachování zubu nutné ošetřit kořenové kanálky. Pro dlouhodobou životnost ošetření kořenových kanálků je podmínkou jejich precizní opracování a perfektní zaplnění.

Protetická stomatologie

Při rozsáhlejším poškození zubu, nebo jeho ztrátě, Vám můžeme nabídnout náhradu ve formě korunek, můstků či snímatelných náhrad. Naší snahou je zvolit co nejkvalitnější řešení, které bude odpovídat Vašim představám.

Stomatochirurgie

Nabízíme široké spektrum stomatochirurgických výkonů, jako například extrakce poškozených či neprořezaných zubů, resekce kořenových hrotů, odstranění cyst, ošetření pomocí dentálních implantátů atp. Stejně jako u všech ostatních typů ošetření je pro nás prioritou bezbolestnost.

Ceník

Naše pracoviště nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami a veškerá péče je plně hrazena pacienty.

Kompletní ceník je dostupný po vyžádání v ordinaci.

Preventivní prohlídka
od 725 Kč
Vstupní prohlídka
2950 Kč
Fotokompozitní výplň
od 1475 Kč
Výplň z kapslovaného amalgámu
od 975 Kč
Endodontické ošetření
od 3625 Kč
Reendodontické ošetření
od 5300 Kč
Korunka metalokeramická
8675 Kč
Korunka celokeramická
9775 Kč
Dentální hygiena
od 1475 Kč

Stanovení ceny u každého zákroku je individuální, zavisí především na konkrétním problému či požadavku pacienta. Přesná cena ošetření je vždy stanovena lékařem na základě odborné konzultace a vyšetření.

Kontakt

ASTACUSTOM s.r.o.
Sportovní 99
Rakovník II
269 01

IČO: 05137373

Spisová značka OR:
C 258538 vedená u Městského soudu v Praze

info@astacustom.cz
+420 314 002 150

Kde nás najdete