Astacustom

Zubní ordinace v Rakovníku

Ordinační hodiny: Po8:00 - 15:00 Út8:00 - 17:00 St8:00 - 15:00 Čt8:00 - 15:00 po domluvě

Oznámení:

Omlouváme se, ale kapacitních důvodů t.č. nové pacienty neregistrujeme. O případné změně Vás budeme informovat prostřednictvím těchto webových stránek. Děkujeme za pochopení.

Dentální hygienu a stomatochirurgická ošetření (extrakce zubů, chirurgické zákroky na měkkých tkáních dutiny ústní, zavádění dentálních implantátů apod.) poskytujeme bez omezení i neregistrovaným pacientům - v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Informace pro zájemce o stomatochirurgická ošetření:

Tato ošetření současně poskytujeme i neregistrovaným pacientům po předchozí telefonické domluvě. V ideálním případě provádíme ošetření na základě žádanky vystavené Vaším zubním lékařem / lékařkou. Pokud žádanku nemáte, bude nutno k ceně ošetření započítat navíc cenu cíleného vyšetření, na základě kterého bude zákrok indikován a proveden. 

Ordinace

Zubní ordinace

Na našem pracovišti poskytujeme kvalitní zubní péči pro celou rodinu. Využíváme moderní postupy ve stomatologii včetně špičkového přístrojového vybavení a materiálů. Našim cílem je Váš chrup nejen ošetřit, ale i dlouhodobě udržet v perfektním stavu.

Proč si vybrat právě nás?

Klademe důraz na individuální přístup a bezbolestnost. Poskytujeme služby preventivní, estetické, záchovné stomatologie a stomatochirurgie, endodontické a protetické ošetření chrupu.

Tým

V naší zubní ordinaci pracuje mladý tým, který se pravidelně vzdělává a sleduje vývoj v zubním lékařství. Klademe důraz na to, aby poskytovaná stomatologická péče byla kvalitní a odpovídala spolehlivým a moderním postupům. Pro dosažení precizních výsledků používáme moderní technologie.

MDDr. Jakub Filip

zubní lékař

(Po - Pá)

Hana Cibulková, DiS.

dentální hygienistka

(Po, Út, Čt)

MDDr. Jana Nováková

zubní lékařka

(St)

Andrea Svobodová 

praktická sestra

(Po - Pá)

Poskytované služby

V ordinaci poskytujeme širokou škálu stomatologických zákroků a služeb.

Dentální hygiena

Pravidelné profesionální čištění zubů společně s domácí péčí spolehlivě snižuje výskyt zubního kazu a zabraňuje onemocnění parodontu. Z tohoto důvodu Vám zuby nejprve očistíme od zubního kamene a pigmentací a následně Vám rádi poradíme vhodnou techniku čištění zubů. Zároveň Vám pomůžeme zvolit správné pomůcky dentální hygieny tak, abyste si zachovali zuby čisté a zdravé.


Preventivní stomatologie

Prevence je zakladním pilířem naší péče - pravidelnými prohlídkami v kombinaci s dentální hygienou lze účinně předcházet problémům v dutině ústní. Nedílnou součástí preventivních prohlídek je pravidelné zhotovení rentgenových snímků, abychom případný kaz či jiný problém odhalili včas.

Záchovná stomatologie

Pokud je zub poškozen kazem či úrazem, je nutné zničené tkáně zubu dokonale odstranit a následně je nahradit výplňovými materiály, kterými jsou například tzv. “bílé” fotokompozitní výplně.

Endodoncie

V případě, že defekt zubu zasahuje až do dřeňové dutiny, nestačí zub ošetřit výplní, ale je pro zachování zubu nutné ošetřit kořenové kanálky. Pro dlouhodobou životnost ošetření kořenových kanálků je podmínkou jejich precizní opracování a perfektní zaplnění.

Protetická stomatologie

Při rozsáhlejším poškození zubu, nebo jeho ztrátě, Vám můžeme nabídnout náhradu ve formě korunek, můstků či snímatelných náhrad. Naší snahou je zvolit co nejkvalitnější řešení, které bude odpovídat Vašim představám.

Stomatochirurgie

Nabízíme široké spektrum stomatochirurgických výkonů, jako například extrakce poškozených či neprořezaných zubů, resekce kořenových hrotů, odstranění cyst, ošetření pomocí dentálních implantátů atp. Stejně jako u všech ostatních typů ošetření je pro nás prioritou bezbolestnost.

Ceník

Naše pracoviště nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami a veškerá péče je plně hrazena pacienty.

Kompletní ceník je dostupný po vyžádání v ordinaci.

Preventivní prohlídka
od 800 Kč
Konzultace / cílené vyšetření
od 800 Kč
Vstupní prohlídka
 3200 Kč
Fotokompozitní výplň
od 1600 Kč
Podání lokální anestezie
250 Kč
Extrakce stálého zubu prostá
800 Kč
Extrakce stálého zubu chirurgická
od 1600 Kč
Endodontické ošetření
od 3625 Kč
Reendodontické ošetření
od 5425 Kč
Korunka metalokeramická
9200 Kč
Korunka celokeramická
10250 Kč

Dentální hygiena
od 1550 Kč

Stanovení ceny u každého zákroku je individuální, zavisí především na konkrétním problému či požadavku pacienta. Přesná cena ošetření je vždy stanovena lékařem na základě odborné konzultace a vyšetření.

Kontakt

ASTACUSTOM s.r.o.
Sportovní 99
Rakovník II
269 01

IČO: 05137373

Spisová značka OR:
C 258538 vedená u Městského soudu v Praze

info@astacustom.cz
+420 314 002 150

Kde nás najdete